Skip to main content
To get started with Facebook or create a free account. Otherwise login here.

The Incredible Edible Challenge!

Time for a competition! Let's see who can make the best meal ever! You can only spend $2 per serving. Example, if it makes 5 servings (five times you can eat it, sticking it in the fridge between meals), then your limit is $10. Ready, go!